Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. 2 hete töltöttem fel az...

Kb. 2 hete töltöttem fel az érettségi tanúsítványt a felviben. Még mindig azt írja, hogy feldolgozás alatt van. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Később vettem észre, hogy elvileg nem is kellett volna feltölteni, mert az Oktatási Hivatal ezeket automatikusan átveszi. De akkor miért írja azt, hogy feldolgozás alatt?

2023. júl. 8. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem jutottak el odáig,

hogy foglalkozzanak vele. Nekem amúgy külön mailt is küldtek, hogy szépen kérik, hogy ne töltsem fel. Egyébként az enyém sem látszik még a rendszerben. Biztos el vannak úszva a melóval.

2023. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Oktatási Hivatal által küldött egyik tájékoztatás végén nekem ez áll: "Az eljárásban a dokumentumok E-felvételibe történő benyújtásának végső határideje 2023. július 12. napja. Amennyiben a fenti határidő lejárta előtt két-három nappal sem látja a nyilvántartásból átvett érettségi eredményeit, kérjük, hogy csak ebben az esetben töltse fel érettségi bizonyítványa másolatát."


Ha holnap délután nem látod még az eredményeidet, akkor mindenképp töltsd fel!

2023. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!