Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ennyire...

Miért van, hogy ennyire izgulok, leblokkolok?

Figyelt kérdés
Szakmunkásnak tanulok, a matematika tudásom miatt nem mentem gimnáziumba. Abból az egyből hármas vagyok. Másból 4-5. Volt egy számolási feladat a gyakorlaton amit a mesternek kellett volna megoldanom szóban, nem ment. Ilyenkor elkezdek görcsölni, leblokkolok. Még az alapműveleteken is gondolkodnom kell. Az iskolában egy csomó ilyen feladatot kellett megoldanunk és mindig ötöst kaptam rá. Annyi, hogy ott használhattam számológépet. Ha elküldenek egyedül, akkor mindig meg tudom csinálni a feladatot. Annyi azért igaz, hogy egy gyengébb diszkalkuliát fedeztek fel nálam. (Nem megy a fejben számolás.) Ez az ember és az osztálytársaim is engem most hülyének néznek. Azt mondják, hogy meg fogok bukni a szakmai vizsgán, nem lesz soha érettségim, stb. Ez nagyon bánt. Mit csináljak? Az osztálytársaimnál jobb az átlagom, kivéve a matek.
2023. júl. 11. 18:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!