Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy az iskolában rettegek attól hogy egy tanár felszólít és ha felelnem kell akkor mindig leblokkolok és általában nem jó jegyet kapok még akkor se ha tanultam és Minden órára idegesen, remegve ülök be?

Figyelt kérdés
szerintetek ez miért van?

2016. júl. 17. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Félsz attól hogy elbuksz és mindenki látni fogja, hogy megszégyenülsz. Pedig mindenki átesik ezen, mindenki fél, de csak emberek vagyunk, és egy-egy rosszabb jegytől még nem dől össze a világ, ha meg mégis úgy tűnik, hát legközelebb jobb lesz. Gyakorolj sokat otthon, képzeld el hogy felelned kell, mondd fel az anyagot, én néhányszor odaálltam az asztalom mellé és néztem előre mintha a többiek is ott lennének, meg a tanár is.
2016. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!