Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén jelentkeztem a Szegedi...

Idén jelentkeztem a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi Karára, matek- infó tanárnak. Mennyire interaktívak az órák?

Figyelt kérdés

Mennyire interaktívak ott az órák? Tényleg hallgatóként vagyunk ott, vagy nekünk is együtt kell működni?

Van olyan, mint pl. gimiben, hogy felszólítanak, hogy old meg te ezt a feladatot? Vagy bármit is kérdeznek tőlünk?



2023. júl. 11. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Csak általanosságban tudok beszélni, bár SZTE-s vagyok de más karon.

Az előadások olyanok hogy általában csak a tanár beszél, maximum a végén megkérdezi hogy van-e kérdés.

Gyakorlaton és szemináriumon már jóval interaktívabbak az órák, ott kiscsoportokban vagytok, és főleg a gyakorlatias szakokon, mint a tiéd, ilyen bőven lesz.

Másabb mint a gimi. Itt gondolkodni kell hogy megtanulj, hiszen attól leszel kompetens, problémamegoldó szakember, nem attól hogy el tudod ismételni a tanár szavait. Ehhez pedig kellenek és lesznek is interaktív órák

2023. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm szépen!!
2023. júl. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!