Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Informatikai...

Debreceni Egyetem Informatikai Kar vagy Szegedi Tudományegyetem, Természettudományi és Informatikai Kar?

Figyelt kérdés

Mérnökinformatikus/Programtervező informatikus képzések érdekelnek.

Melyik a jobb?Hol színvonalasabb az oktatás?

Véleményeket is szívesen fogadok,ha valaki valamelyikbe jár.



2014. jan. 4. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A DEIK minden, csak nem színvonalas, ida járok, higgy nekem... Ide csak akkor gyere, ha van fölösleges 10 éved, jó idegrendszered, és sok pénzed! Jah, és ha szeretnéd, hogy hülyére szívassanak, a semmiért!


Vannak ismerőseim a szegediről, és mesélték, hogy milyen tárgyaik vannak, sokkal hasznosabbak, és értékesebbek, plusz nem akar minden tanár megbuktatni, mint a DEIK-en, habár, a DEIK-en a tanárok egy része vagy versenyt űz a buktatásból, vagy csak leszarja az oktatást (ez utóbbi jobb, mert ha szerencséd, esetleg átmész)...


Ha nekem nem hiszel, kérdezz meg 10 DEIK-est, 9 tuti utálni foglya, a maradék egy ŐRÜLT, vagy szadista!


De a ponthatárok is sokmindent elárulnak, vagy például az is, hogy a DEIK-re ki vannak akadva a helyi IT-s cégek, mert hülyeséget/elavult dolgokat tanítanak....

2017. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Azonban időközben sokat változott az érdeklődési köröm, és már egy másik szakot végzek! :)
2017. febr. 7. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!