Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha albérletbe...

Egyetemen ha albérletbe költözök lesz szociális életem?

Figyelt kérdés

Idén tervezek egyetemre menni.

Győrbe adtam be a jelentkezésemet Mérnökinfóra a Széchenyire de nem hiszem hogy fel fognak venni koliba, így kénytelen leszek albérletbe költözni.


Szerintetek így is képes leszek barátokat szerezni, szociális életet élni és így általánosan fasza egyetemi életet élni?


Előre is köszi a válaszokat.



2023. júl. 11. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Kb 15 éve az első lakásomat egyetemistáknak adtam ki, és olyan szociális élet volt ott, hogy a szomszédok hetente kerestek.

Azóta se volt egyetemistáknak kiadva… 😄

Szóval, persze, miért ne lehetne szociális életed?

2023. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes egyetem alatt szobát béreltem és nem volt gondom a társasági élettel. Persze vannak extra programok kolisoknak, de egy csomó embert tudsz megismerni gólyatáborban, az első hetekben szinte minden nap van valami esemény amire tudsz menni és a szaktársaid is ugyan úgy ott lesznek.
2023. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!