Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi szociális ösztöndíj...

Egyetemi szociális ösztöndíj igényléshez, melyik számít több pontot, ha albérletben lakom, vagy ha bejárós vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval, pontrendszer alapján adnak szoc.ösztöndíjat, aki a ponthatár felett van az kap, aki alatta az nem. Melyikre kapnék több pontot?
2011. aug. 1. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de te az alapján akarod beírni, hogy melyik ér több pontot és nem azt, hogy ténylegesen mi a helyzet? Bocs, csak ezt most így nem egészen értem.
2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyrészt még nem dőlt el, hogy melyik leszek - bejárós vagy albis -, és lehet hogy az alapján döntöm el, hogy melyik a kedvezőbb, másrészt lehet hogy nem azt írnám be ami leszek, hanem azt amivel jobban járok :S Lehet, hogy ez nem épp tisztességes, de eddig egy évben sem kaptam szociális ösztöndíjat és még egy csomó olyanok akikről tudom, hogy tényleg szükségük lenne rá, és olyanokról tudom, hogy megkapta aki sokkal jobban állnak mint azok akik nem kapták meg.

Szóval előre kérném azokat akik le akarnak szólni, hogy ez nem tisztességes, hogy nem érdekel, mert mindenki ezt csinálja, ott csalnak ahol tudnak, nem valós jövedelmet adnak meg stb... Ahhoz képest az én "csalásom" még nem nagy.

2011. aug. 1. 16:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit elírtam, de gondolom a lényeget ki lehet belőle venni.
2011. aug. 1. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


nálunk így pontozzák, gondolom mindenhol hasonló.

2011. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!