Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11 éve végeztem egy OKJ-s...

11 éve végeztem egy OKJ-s tanfolyamot. Azóta az oktatási intézmény jogutód nélkül megszűnt. Honnan tudnék szerezni egy dokumentumot arról, hogy az egyes tantárgyak hány óraszámban voltak oktatva?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy 10 hónapos Szociális gondozó és ápoló képzésról van szó. Sok éves szakmai tapasztalattal rendelkezem és most külföldön szeretnék a szakmában elhelyezkedni, de sajnos ahhoz, hogy a munkáltatóm elfogadja a bizonyítványomat csatolnom kellene hozzá egy dokumentumot amin fel van tüntetve, hogy az egyes elméleti és gyakorlati tantárgyak hány óraszámban voltak oktatva. Több munkatársnőm is van akik ugyanezt a szakmát másik intézményben végezték és ők alapból kaptak ilyen dokumentumot a bizonyítványuk mellé. Rengeteget telefonálgattam már ez ügyben és az interneten sem találom sehol. A nive.hu-n csak a szakiskolákban tanított 2/3 éves képzések kerettantervét találtam ami nekem sajnos nem jó.

Nagyon fontos lenne.

Köszönöm a segítséget!



2023. júl. 13. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Korábbi képzési rendszerek szakmai eés vizsgakövetelményei fenn vannak a nive.hu oldalon
2023. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!