Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pénteken, vagyis holnap...

Ha pénteken, vagyis holnap jelentkezek internetek valamelyik felsőoktatási intézménybe, az még beér 15-ig? Vagy csak akkor fogadják el, ha a mellékelt dokumentumok és a befizetett csekk le van rendezve?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, tudom elrontottam, hogy már alig van idő. Így a papír jelentkezőlapos megoldás alapból kilőve. Interneten feladhatom még? Ha igen, meddig, hogy még be is érjen? Előre is köszi. :(
2009. febr. 12. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem tuti csak csekkel és többivel
2009. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De a csekket ráérek még ezután postázni? Vagy anélkül el sem fogadják? Mert akkor feleslegesen nem fizetnék 9 ezret, ha kideülne, hogy későn érkezett be és nem tudták elfogadni.:S A felvi-n ezt olvastam:

legkésőbb 2009. február 23-ig hitelesíteniük kell jelentkezésüket. A hitelesítést a felületről kinyomtatható hitelesítő adatlap Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190 címre történő visszaküldésével vagy elektronikusan, az Ügyfélkapun keresztül lehet megtenni (az Ügyfélkapu használatához egyszeri, okmányirodában tett regisztráció szükséges). Akkor ez csak a hitelesítő lapra érvényes vagy a többi dokumentum, csekk beérkezési határidejére is?

2009. febr. 12. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
De feladhatod még postán is bőven. Ma kitöltöd, holnap lefénymásolod a papírokat, amik kellenek, aztán a csekket befizeted, utána ráragasztod a lapra, újra sorbaállsz, és feladod. Simán beleférsz még a határidőbe. De az e-felvételiről semmit nem tudok.
2009. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan e-felvételizhetsz még most is, csak a hitelesítő lapot kell 16-ig leadnod!
2009. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. De nem 23-ig kell hitelesíteni? :O

Csak mert más, ha holnap kitöltöm és utána intézgetem...

2009. febr. 12. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, figyi, én is efelvételizek. Ma adtam fel a cuccost. A lényeg: A jelentkezésedhez minden dokumentumot(bizi, többletpontok bizonyítékának fénymásolata, stb)elküldési határideje febr 15(mivel vasárnap ezért 16 hétfő éjfélig) el kell küldened. Egyedül a hitelesítő adatlapot lehet legkésőbb febr 23-ig kell feladni.

Én ma fizettem be a jelentkezés díját, átutalással- bármelyik bankban megteszik.

2009. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagyis bocs, hülyeséget írtam! A dokumentumok fénymásolatának csatolásást július 9-ig megteheted.

A lényeg: a jelentkezésed meglegyen és a díj befizetése megtörténjen 15-ig.

2009. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló : nem muszáj 15-ig befizetni! ha pl. csekket igényelsz, azt csak április végén, a regisztrációs levéllel együtt küldik majd ki.
2009. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!