Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem lép fel sok...

Hogyhogy nem lép fel sok egyetem az ellen a lehúzás ellen, ami a különböző fórumokon megy?

Figyelt kérdés
Pl itt is sokan úgy lehúznak, meg leminősítenek egyetemeket, a válaszokban hogy ilyen meg olyan sz.r, ez nem jó hírnév sértése amúgy? Simán lehetne ismeretlen tettes ellen becsületsértési ügy. Vagy nyugodtan lehet szidni meg ócsárolni egyetemeket? Az oktatók olvassák ezt az oldalt meg az ilyen fórumokat? Vagy ez belefér a vélemény nyilvánítás szabadságába, hogy ez meg az az egyetem sz.r? Sokszor elég keményen kritizálják.

2023. júl. 15. 07:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már mindent és mindenkit lehet ócsárolni. Lásd, a nagy ember ... propagandája. Ha neki szabad, ...


Ha jól tudom, akkor valamilyen törvényt is módosított, hogy lehessen ezt tenni.

2023. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
A www.gyakorikerdesek.hu oldal olyan amin megjelenő véleményekkel egy nevesebb egyetem nem foglalkozik.
2023. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

#2

Semmilyen egyetem nem foglalkozik ezzel.

2023. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Szabad véleménnyilvánítás jogával élhet bárki, akár itt akár más fórumokon. Az hogy leírod a véleményedet egy egyetemről, hogy sz*r egyáltalán nem meríti ki a becsületsértés vétségét. Szép világot élnénk ha mindenről csak pozitívat írhatnánk, mert a negatív vélemény miatt meghurcolnának... igazi Észak-koreai szint
2023. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

"Az hogy leírod a véleményedet egy egyetemről, hogy sz*r egyáltalán nem meríti ki a becsületsértés vétségét."


Egyébként, de, pont hogy ez már kimeríti. Ráadásul az itteni gyökerek úgy írják 90%-ban, hogy sz.r, hogy sose jártak az adott egyetemre, tehát még valótlan is, amit állítanak így.

2023. júl. 15. 10:53
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező melyik egyetemről olvastad itt, hogy sz@r?
2023. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Kb mindegyikről írnak totál lehúzó válaszokat.
2023. júl. 15. 14:45
 8/34 NTBS ***** válasza:
100%
És mit tudnának tenni?
2023. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
A becsületsértés ott kezdődik hogy valótlan tényt állítanak, híresztelnek vagy valós tényt hamis színben tüntetnek fel. Ezen elkövetési magatartások közül melyikbe sorolnád azt, hogy "szar"? Segítek, egyikbe se, mivel ez egy szubjektív vélemény kinyilvánítása, sehol nincs objektív valóság hitelének látszatkeltése.
2023. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"melyikbe sorolnád azt, hogy "szar"? Segítek, egyikbe se, mivel ez egy szubjektív vélemény kinyilvánítása"


Ha tehát én egy darab sz.rnak nevezlek téged nagy nyilvánosság előtt, az csak egy szubjektív vélemény, értem. Ezért nyert akkor anno Hajdú pert, amikor sz.rkupacnak lett nevezve....

2023. júl. 15. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!