Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Agyba beültetett chip segítség...

Agyba beültetett chip segítségével érezhetek eufóriát? Vagy olyan nyugalmat amit a morfium ad?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy tök jó lenne egy olyan mobillal bluetoothon keresztül összekalibrált eszköz amellyel megváltoztathatnám az agyam biokémiáját.

Nem drogozok de egyszer életemben először euforiát éreztem. Hallatlan nagy béke és boldogság tört rám. Ezt az élményt szeretném újra megélni.


2023. júl. 18. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem tart ott a tudomány. Pláne gyakorlati alkalmazás terén nem.
2023. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mi kéne ahhoz, hogy ott tartson?
2023. júl. 18. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az illegáis drogok talán, de csak egy ideig, és több kárt okoznak mint használnak. Nem ajánlanám őket. Különféle agyban juttatott vér agy gáton átjutó vegyi anyagok stimulánsok, amiket csak orvos adhat be indokolt esetben. Örömszerzésre és eufórikus állapot elérésére nem hiszem, hogy használnák. Néhány természetes eredetű anyag van ami illegális gyógyteák, gombák stb, de ezek sem ajánlottak. Talán van néhány természetes anyag ami növeli az agy domapin, és szerotonin szintjét, de maguktól nem valószínű hogy eufóriát váltanak ki. Különféle agykontrollok, tréningek, pozitív életfelfogás, örömforrások kellenek hozzá. ( Futás, tánc, csoki, szex, szerelem stb) De ezek a legálisak és talán segíthetnek is: [link]
2023. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!