Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség ahol morfiumot...

Milyen betegség ahol morfiumot adnak az orvosok?

Figyelt kérdés
Olyan betegségek erdekelnenek ahol annyira elviselhetetlen a fajdalom hogy a betegnek morfium kell?

2020. szept. 16. 22:48
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Mondjuk végstádiumú rák esetén.
2020. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Rák.Végső stádium.
2020. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
milyen fajta rákoknál peldaul? (ez a biologia szorgalmi)
2020. szept. 16. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tipikusan betegség, de olyan hirtelen nagy mennyiségű vérzésem volt vetélés miatt, hogy csak egy morfin injekcióra futotta a dokitól, mielőtt nekilátott kürettel megmenteni az életemet.
2020. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Unokatesóm súlyos égési sérülést szenvedett.( bal karját később amputálni kellett) Testén elég nagy égési sérülés volt. Pár napig mesterséges kómában tartották, mert az orvosok szerint az égési sérülései annyira súlyosak voltak, hogy nem bírta volna el a vele járó fájdalmakat. A kóma is rizikós, mert nem tudták, hogy reagál majd rá. Amikor felébresztették,akkor morfiumot kapott a fájdalom csökkenése miatt. De csak az orvos adhatta be neki.
2020. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogászat miatt kellett. Kb az ínyem rajta volt a fogamon, így mindig ráharaptam, hogy így mondjam kb lifeget egy íny darab és arra harapta rá(rég volt, így utólag nem tudom h nőtt e a bölcsesség fogam és azért e.)Szóval nagyon fájt és többféle antibiotikum sem használt. Még a nyál nyelés is fájt és a fogmosás is, nem tudtam enni. Raadasul gyulladásban volt állandóan, így kaptam morfium tartalmú (vagy származéku) gyógyszert, de szigorúan csak negyedét szedhettem a tablettának. Vényes gyógyszer volt.
2020. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

vastagbélrák, hasnyálmirigy rák, bármilyen rák, nyílt lábszártörés, vesegörcs, gerincsérv, stb


igazából minden olyan fájdalom, ami más szerre nem múlik.

2020. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után adták mert olyan fájdalmaim voltak. Érdekes módon pont ugyan úgy fájt utána is csak már nem érdekelt.
2020. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mamámnak adták, mert olyan fájdalmai vannak h nem tud mozogni. Korábban mellrákja volt, kikezelt, állítólag nem terjedt tovább, ennek kb 2 éve, lehet esetleg h nem mondtak igazat és tovább terjedt?
2021. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!