Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén jelentkeztem egyetemre,...

Idén jelentkeztem egyetemre, de nem adtam meg a telószámom. Így nem fogom sms-t kapni!?

Figyelt kérdés
Honnan lehetek biztos abban, higy felvettek? Már tudom a pontjaimat, nyilván ha kijönnek a ponthatárok tudni fogom, higy sikerült, vagy sem. De pl. ahol most a pontszámomat írja ott rögtön megjelenik, hogy felvettek- e?

2023. júl. 19. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A biztos az a hivatalos felvételi értesítő, amit levél formájában kapsz.


Egyébként a ponthatárokból kitalálod, hogy felvettek-e.

2023. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

"De pl. ahol most a pontszámomat írja ott rögtön megjelenik, hogy felvettek- e"

. Feltételezem, hogy igen, de az a felület szerintem nem lesz aznap este elérhető.

2023. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így nem fogsz sms-t kapni, de az efelvi ki fogja írni, hogy melyik szakra vettek fel, illetve pár nap múlva jönni fog egy levél az egyetemtől is.
2023. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Full ideg vagyok már😂 Sosem lesz 26- a🥲
2023. júl. 19. 14:18
 5/15 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező!


Megkérdezhetem (anonim), hogy melyik Egyetemre jelentkeztél? :)

2023. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1# Már ha megkapja, nekem postás ki se hozta, később tudtam meg, hogy "nem kereste" jelzéssel ment vissza, úgy hogy mindig van otthon valaki.


Kérdező, ha belépsz a felvire akkor ki fogja írni (talán asszem email is jön)

2023. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 szerintem ennek semmi köze nincsen a kérdésemhez. Egyébként Szeged.


#6 köszönöm, most, hogy így írod tavaly is kaptam emailt, csak akkor sajnos arról, hogy nem vettek fel. Tavaly persze jött az sms is, de most valahogy lemaradt a telószámom.

2023. júl. 19. 18:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Várjatok már, postán küldik a felvételi értesítőt?? Nem mailben vagy ügyfélkapun? 😯 Az jó nagy szívás lenne.
2023. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem emailben is jönni fog
2023. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Is?? Hát ez csodás 😟 Remélem, legalább annyit hajlandóak megtenni, hogy az értesítési címre küldik, nem a bejelentett állandóra. Pedig azt hittem, meg lehet ezt a postázgatást úszni, ha már egyszer eddig minden elektronikusan zajlott.
2023. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!