Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek a Corvinusos diákok?

Milyenek a Corvinusos diákok?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdem az egyetemet és arra lennék kíváncsi, hogy mennyire céltudasak a korvósok?Akiket én ismerek eléggé azok, viszont nem tudom, hogy összeségében ez mennyire jellemző a diákokra.
2023. júl. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Különfélék, mint másutt.

A saját céljaid felé törj. Tanulj. Barátkozz a csoporttársaiddal, majd az évfolyamon. Anno mi együtt tanultunk, segítettük egymást.

Gondolj arra, hogy aki most kezdi, mindegyikben azok az érzések játszanak, mint benned. Ez természetes. Egyszer már átélted a gimiben.

2023. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell misztifikálni őket. Hagymaeffektus működik. A legtöbb többé-kevésbé tudja mit akar, csak fogalma sincs, azt hogy érje el. Itt sokkal inkább előtérbe kerül az, hogy szerezzenek be olyan jegyzeteket, amik nincsenek meg nekik az órakerülés okán (feleslegesnek tartják), vagy épp milyen vizsgacsalási rendszert építsenek ki tesztelgetős ZH-knál.

Nagyon alá-felé rendelt a belső hierarchia. Tarkáról kicsit nehéz bejutni. A könyvtárat tömegesen hazsnálják, az aulában meg, mint a heringek, döglenek a babzsákokon, rekeszeken.

2023. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változó volt, én pl nem voltam az amikor kezdtem, jobb ötlet híján jelentkeztem gazdasági szakra aztán Corvinust dicsérték sokan úgyhogy ez lett az első aztán úgy voltam vele ha felvettek már akkor nyilván tanulok az órákra. Azt tudom hogy ezzel nem voltam egyedül meg voltak akiknek csak vmi kb elképzelésük volt és az alapján választottak és végezték el az egyetemet. De találkoztam a másik véglettel is, olyannal akinek a szülei is odajártak úgyhogy kiskora óta ez az egyetem volt az álma és mivel a családjának könyvelő irodája van elég egyértelmű volt hogy jött PSz-re, kicsit már túl is tolta a céltudatosságot.
2023. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!