Érdemes kockázatni?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, a szak mindegy most. Átraktak fizetősre, de februárban még leadtam felvin ugyanerre az egyetemre, ugyanerre a szakra jelentkezést, ugyanúgy államira. Nagy a dilemma ezzel az egésszel kapcsolatban. Lehet, nem fogadják el a krediteket, nem vehetek fel tárgyakat időben, stb, stb. Így lehet, talán jobb folytatni fizetősön, mint kockáztatni a kiiratkozás-beiratkozásos dologgal. Bizonytalan vagyok kicsit.
2023. júl. 19. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
1. éven vagyok túl amúgy.
2023. júl. 19. 18:44
 2/7 A kérdező kommentje:
Tantárgyak tematikája egyébként változatlan a kövi évre is.
2023. júl. 19. 18:48
 3/7 A kérdező kommentje:
kockáztatni*, elnézést
2023. júl. 19. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell idegeskedni el fogják fogadni kérelemre a krediteket.
2023. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanarra a szakra és ugyanoda vesznek fel, akkor minden elvégzett tárgyadat el fogják fogadni, nyugodj meg. Csak az a lényeg, hogy a kreditelismerési eljárást a lehető leghamarabb elindítsd, hogy a ráépülő tárgyakat időben felvehesd.
2023. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mihelyt felvesznek, intézem is. Köszönöm a válaszokat. 😀
2023. júl. 20. 09:40
 7/7 A kérdező kommentje:
S mi a helyzet ilyenkor az OMHV előnnyel? Gondolom az ilyenkor ugrik. Tárgyfelvételnél van nálunk jelentősége.
2023. júl. 21. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!