Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi toxémia magas...

Terhességi toxémia magas kockázatnál, hogy végződött a terhesség?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kórházban voltam az terhesség utolsó hónapjában, de nem emiatt. Viszont voltak ott nők, akik ezért kerültek be. Sürgősségi császárral szültek. Egy ismerősöm elvesztette a babát.
2023. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.

Hogy nem vettek eszre,hogy baj van és a baba meghalt?


34.heten jelentkezett a toxemia nalam. 34 hettol korhazba voltam,haza se engedtek !

Naponta tobb nst,áramlast is neztek minden nap,lepeny allapota,ultrahang vizsgalat

41.hetre szultem meg a babat makk egezsegesen!

Nem avatkoztak az orvosok kozbe,csak figyelek,vernyomascsokkentot 1x kellett emelni!

Fogadott orvosom nem volt!

2023. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Egyik nap rosszul lett, belázasodott, és felfázáshoz hasonló tünetei lettek. Felhívta a védőnőt, az azt mondta neki, hívja fel az ügyeletet, ők elküldték a nőgyógyászati ambulanciára. Ott meg azt mondták neki, hogy menjen haza, és másnap délelőtt menjen vissza, mert akkor lesz ott a fogadott orvosa. Addigra meghalt a pici.
2023. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem

A hideg is kirazott

Barcsak ilyen soha se tortenne meg hogy egy gyerek eletet vesziti

Es barcsak egyetlen egy anyanak se kene azt atelni hogy gyeremeket elvesziti



Sajnos en azt mondom hogy sokszor az orvosok figyelmetlensege,hanyagsaga az elsodleges gond.

Tudom vannak esetek amikor sajnos bekovetkezik

Nem lehet egy magzat 0-24 oraba nst gepen figyelve

De ha az orvosok jobban odafigyelnenek mar talan azis számítana

2023. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!