Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene, hogy miért...

Valaki segítene, hogy miért nem enged belépni a Neptun?

Figyelt kérdés

Idén felvételiztem, emailben már megkaptam a kódot és a jelszót amivel első alkalommal be kell lépni, viszont valamiért nem enged be a rendszer..

Azt a hibaüzenetet írja ki, hogy "A webes bejelentkezés nem engedélyezett!".

Laptopon Chrome és Firefox böngészőből (simán és inkognitó módban) is próbáltam belépni, telefonon szintén Chrome böngésző van, de mindenhol ugyanezt írja ki.

Két évvel ezelőtt már jártam egy másik egyetemen, másik szakra. Ez esetleg lehet a hiba forrása?

Természetesen ha még hétfőn se fog beengedni, akkor felhívom a TO-t, de addig megesz az ideg. A szaktársaim mind be tudnak lépni, csak nálam nem oké valami...

Google keresések után se lettem okosabb, úgyhogy minden tippet szívesen fogadok.



#hiba #belépés #Neptun #A webes bejelentkezés nem engedélyezett!
2023. júl. 28. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát most kaptál egy új Neptun kódot? Nekem világ életemben egy kódom volt. Régi kóddal se enged be?
2023. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az azonosító kód ugyanaz mint az első egyetemen, csak ugye most másik oldalon kell belépni. Egyébként emiatt én is gondoltam rá, hogy esetleg a jelszó is maradhatott ugyanaz, de ha azzal próbálok belépni, akkor meg azt írja ki, hogy "Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó".
2023. júl. 28. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik bekezdésben azt írtàk, hogy aug. 1-től tudok majd adategyeztetést meg ilyesmit csinálni. Nincs esetleg nálatok is vmi ilyen időbeli korlátozás?
2023. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, ha ez állna a háttérben, akkor gondolom a szaktársaim se tudnának belépni, de csak nálam áll fenn ez a probléma.
2023. júl. 29. 00:35
 5/7 anonim válasza:
ez megoldódott? mi volt?
2023. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, megoldódott.

Fogalmam sincs mi volt a probléma, hétfőn írtam a TO-nak emailt, pár percre rá visszaírtak, hogy na most próbáljam és sikerült belépni. :D

2023. aug. 2. 12:30
 7/7 anonim válasza:
oké, köszi
2023. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!