Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg is lehet iskolát...

Jelenleg is lehet iskolát keresni (és nem csak választani) a Klebelsberg ösztöndíj ledolgozásához?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdés válaszában olvastam, hogy régen lehetett ilyet, viszont nem tudom, hogy jelenleg is él-e ez a lehetőség.


A kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


A lényeges rész (a kérdés alatt az 5. válasz):

"Azt mondta a KLIK-es ügyintéző, hogy ne aggódjak, nagyon rugalmasak lesznek. Lehet például félállásban vállalni állami suliban munkát, bár így a ledolgozandó idő értelemszerűen kétszer annyi, mintha teljes állásban dolgoznék ott. Azt is mondták, hogy keressek nyugodtan magamnak állást állami suliban, és ha találok, szóljak, hogy én ott szeretnék dolgozni ösztöndíjas pályakezdőként. Így is csináltam, felkerestem azt a sulit, ahova szívesen mentem volna, és az igazgató pedig megígérte, hogy jelzi a tankerület számára, hogy én ott szeretném tölteni a ledolgozandó éveim. Néhány héttel később az ösztöndíj hivatalos oldalán is megjelent az adott iskola, így azóta is ott dolgozom."


Igazából még van pár évem vissza addig amíg ez aktuális lesz, viszont érdekelne, hogy ez jelenleg is lehetéges-e? Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, ne tartsa magában. 😁



2023. júl. 31. 21:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!