Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi bölcsész karos diákok!...

Pécsi bölcsész karos diákok! Ti milyen sorrendben jelentkeznétek a kollégiumokba, hogyha újra kezdenétek. Melyik a legjobb? (Miért?)

Figyelt kérdés
Most leszek végzős a gimiben.

2023. aug. 1. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jelentkeznék kollégiumba, hanem vennék magamnak lakást ahogy azt tettem 12 évvel ezelőtt is.
2023. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jakabhegyi, Boszorkány, Szántó


Ezekről még nem hallottam panaszt. A BTK-hoz a Jakabhegyi van a legközelebb. Én azt választanám.

2023. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már jó régen jártam oda, de ez most így megy? Annak idején megvolt, hogy a Boszorkány a mérnököké, a Jakabhegy a TTK-é, a Szántó a BTK-é. Most lehet válogatni?
2023. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, még annyit, hogy valóban a Jakabhegy van a legközelebb, viszont a Szántóban 2-3 fős szobák vannak, a Jakabhegyen azt hiszem 4. Azért nem mindegy. A Boszorkányt nem ismerem, de az is közelebb van, mint a Szántó. Egyébként 2 megálló busszal a Szántó, volt, hogy meg sem vártuk a buszt, hanem odagyalogoltunk, annyira nem vészes távolság. Akkortájt legalább nem voltam elhízva.
2023. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Nekem több BTK-s szaktársam lakott a Jakabhegyiben és a Boszorkányban is, szóval már vegyes a dolog.
2023. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!