Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételin ha nem írom be,...

Pótfelvételin ha nem írom be, hogy jártam korábban egyetemre, de nem fejeztem be, akkor érvénytelen lesz?

Figyelt kérdés
Kötelező kitölteni?
2023. aug. 2. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok erre vonatkozó kérdés? Igen, kötelező kitölteni. Már cssk a megmaradt állami féléveid nyilvántartása miatt is.
2023. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Én 3 szakot kezdtem el úgy, hogy nem fejeztem be, a negyedik szakon mégsem érdekelt senkit. Emiatt ne aggódj!
2023. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, csak kéri az oklevél számát meg ilyeneket és nekem nincs mert nem fejeztem be. Állami félévem nem fogyott, mert fizetős volt.
2023. aug. 2. 07:49
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
1, szerintem még mindig ugyanaz kattog rajta...
2023. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én erről először írok ki kérdést
2023. aug. 2. 08:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi hátrányod lesz abból, ha őszinte vagy. Senki nem fog az új egyetemen ferde szemmel nézni rád azért, mert nem fejeztél be egy korábbi képzést. A kutyát nem fogja érdekelni. Nem gondolhatod komolyan, hogy majd az adminisztrátorok leadják a drótot a tanároknak az új egyetemen, hogy itt ez az illető, aki nem fejezte be a korábbi képzését, s így rossz híred lesz. Nyuodt lehetsz abban, hogy tiszta lappal indulsz majd az új helyen, nem leszel "priuszos" azért, mert egy képzést nem fejeztél be. Így pedig, hogy korábban fizetősön voltál, anyagi előnyöd sem származhat abból, ha nem vagy őszinte (de egyébként is központilag vannak ezek az adatok nyilvántartva, úgyhogy ezzel csalni nem lehet).
2023. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ez a bajom, hanem, hogy nem tudtam értelmezni. Oklevél számot kér, de nincs oklevelem.
2023. aug. 2. 08:54
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem fejezted be, akkor nem kell bejelölni, hogy jártál már egyetemre. Csak akkor jelöld be, ha befejezted! Senkit nem érdekel a felvin, hogy jártál-e, csak hogy van-e már diplomád.
2023. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm :)


Lehet én nem írtam világosan, hogy a többiek félreértették, mert tényleg nem fejeztem be, emiatt nincs is semmi számom, amit beírhatnék, azt meg kéri. De úgy van írva, hogy "felsőfokú tanulmányokat folytat(ott)", engem e kavart meg.

2023. aug. 2. 09:17
 10/12 piranja ***** válasza:
46%
Na jó....ez a felsőfokú tanulmányokat folytat, az általános eljárásban fontos, hogy be kell pipálni, mivel ők később kapják készhez az oklevelet, hiánypótlás is tovább van (mesterképzéshez pontszámítás szempontjából lényeges)....később kerül betöltésre az oklevél átlaga. A felvételi évében diplomáznak. A " tanulmányokat folytatott" rész pedig azokra vonatkozik akik befejezték. Az, hogy sokan elkezdik és nem fejezik be a kutyát se érdekli. Az állami támogatott féléveidet pedig a FIR-ből ellenőrzik minden félévben és ha elfogyott küldik az értesítést a tanulmányi osztálynak, azok pedig téged zaklatnak, hogy át leszel bacva önköltségesre. Remélem mindenki számára érthető. TEHÁT HA ELKEZDTÉL VMIT ÉS NEM FEJEZTED BE, akkor nem kell csinálnod semmit.
2023. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!