Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem, tanév kezdete?

Egyetem, tanév kezdete?

Figyelt kérdés

4.-én hétfőn indul a regisztrációs hét. 1.-én pedig a tanév. Most akkor pénteken is be kell majd menni, vagy elég negyedikétől?

Beiratkozni, tárgyakat felvenni is ezen a héten lehet majd az e-mail szerint.

(Lehet, hogy még kapok ezzel kapcsolatban e-mailt, ezért egyenlőre nem írok a sulinak.)


2023. aug. 3. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Az évnyitó lesz szerintem 1-jén
2023. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Arra meg nem kötelező elmenni
2023. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
oké, de mikor indul az oktatás?
2023. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

A tanev rendje felkerul mindig az egyetemi oldalra altalaban, abban sokszor ez benne van. Ha felveszed a targyakat szinten latod a neptun naptarban mikor kezdodik.

Sok helyen 11-en lesz az elso tanitasi nap. De egyetemet sem irtal, mi honnan tudjuk?

Ez mar egyetem, tessek onallo lenni.

2023. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy majd felveszik ők központilag (gólya vagyok), és a regisztrációs héten kell majd felvennem a választottakat.
2023. aug. 3. 07:49
 6/12 A kérdező kommentje:

“Tessék önálló lenni”

Egy teljesen ismeretlen rendszert (Neptun), ismeretlen szavakat(kreditek), ismeretlen tanévrendszert elém raknak, szerintem jogos, hogy kérdezek.

2023. aug. 3. 07:50
 7/12 anonim ***** válasza:

6, de nem kérdezel jól. Nem tudunk egíteni, ha zt se tudjuk, melyik intézmény.

A taév és a tanítási év kezdete hiába szeptember 1, a szorgalmi időszak az irányadó. Szerintem minden suli honlapja tájékoztat a tanév rendjéről.

2023. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szeptember 11 a szorgalmi időszak kezdete, Pannon Egyetem.
2023. aug. 3. 08:24
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezzel el is dőlt, a suli akkor kezdődik, majd akkor menj be, addig élvezd a pihenést. Sikeres egyetemi éveket kívnok!
2023. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De akkor be sem kell mennem regisztrációs időszakban? Beiratkozás már csak online folyik?
2023. aug. 3. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!