Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is ír olyat a Neptun...

Másnak is ír olyat a Neptun hogy a felhasználónév vagy jelszó érvénytelen?

Figyelt kérdés
Biztos hogy jól írtam be és más eszközön is próbálatam de ugyan az lett az eredmény. Nem akarok vészmadárkodni hogy valami nagyobb gáz van de azért jó lenne a kolit már rendeznem. És ha mással is előfordult már ilyen akkor csak azt szeretném megtudni hogy a neptun folyton ilyen szar lesz? Láttam pár hasonló kérdést de még egyik sem segített úgyhogy ezért írtam ezt ki

2023. aug. 3. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az adategyeztető űrlap kitöltése után küldtek mailben egy QR kódot, és azóta az egyik felületre csak azzal tudok belépni, a jelszóval nem. Igaz, másik suli. Nálatok nincs ilyesmi?
2023. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Például ha karbantartanak, akkor is ledob.
2023. aug. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Sajnos nincs

2. Válaszoló: Még mindig nem tudok belépni szóval nem hiszem. Legjobb lesz ha írok egy emailt. Azért köszönöm

2023. aug. 4. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!