Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem megyek el...

Az gáz, ha nem megyek el gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Szte-n leszel elsőéves hallgató.

2023. aug. 3. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Brutálgáz.


Miért lenne gáz? 🧐

2023. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
A te generációd már úgyis full elszeparálódott. Nem gondolkodtok közösségben, csak az egyéni célok elérése számít. Ha pedig nem akarsz közösségi tag lenni, akkor minek szánnál időt, energiát közösségépítő programokra. Jó lesz neked egyedül. Míg a társaid buliznak, ismerkednek, egy rakás hasznos, vagy épp hasztalan infóhoz jutnak, amivel nyilván helyzeti előnybe kerülnek veled szemben, te majd nézed a Netflixet. Vagy efféle kérdésekre adott irreleváns válaszokat olvasgatsz. Annyit azért tudj, hogy most vagy fiatal! Vagy most éled ki Magad, szerzel élményeket, bulizol,élsz, vagy nem. Később is lehet, csak nehezebb. Persze Te döntesz. Én elmentem. Jó volt. Te nem mész el, így Neked nem lesz jó. Csak azt nem értem, hogy mitől féltek... Tudom, vagy 10-15 éve volt 1 balhé... Na mindegy. Minden jót Neked!
2023. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tény hogy szerezhetsz haverokat, de egyetem alatt bármikor.

Kva jó buli, de egyetem alatt rengetegszer szervez a HÖK kari bulikat (meg másik karéra is bemehetsz, meg egyéb programok is vannak, pl társasjátékest, teaház, ...)

Nekünk ETSZK-n vannak kiscsoportos gyakorlati órák is (13-man voltunk idén), ott is szerezhetsz ismerettséget.

Ha kolis vagy az bónusz, de az se nagy baj ha nem.

Aki akar az tud szociális életét élni, aki nem akar az meg nem fog. Ez nem egy-egy program kérdése.

2023. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy opció, ha akarsz, elmész, ha nem, kihagyod. Ha bulis arc vagy, vagy nem de szeretnél kilépni a konfortzónádból akkor javaslom, mert jó élmény. De tény, hogy semmiben nem fogja hátráltatni a tanulmányaidat ha nem mész el,illetve kapcsolat építésre is bőven lesz alkalmad, tekintve hogy szinte minden órádon másokkal leszel együtt. A gólyatáboron kötött barátságok leginkább arra jók, hogy a tanévnyitón ne áll ott tök egyedül
2023. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, de ettől függetlenül pont azzal a lánnyal lettünk barátok, akinek a szobatársa lettem volna a táborban. Az első pár hétben egymásra sikerült találni és azóta végeztünk, egy helyen dolgoztunk, egymás esküvői tanúi voltunk, most meg tök véletlenül együtt várunk babát. Életre szóló barátságot a gólyatábor nélkül is lehet kötni, de biztosan jó buli a többiek sztorijai alapján. Egyébként bulik utána is vannak, azokra jártunk rendszeresen és nagyon jó emlékeket szereztünk.
2023. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam anno, mert egybe esett a nyaralással. Akik elmentek, annyival voltak előnyben, hogy sok kapcsolatra tettek szert (HÖK) és tájékozottabbak voltak.
2023. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!