Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tisza...

Reni050 kérdése:

Mi a véleményetek a Tisza István Kollégiumról Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mesélnétek nekem egy kicsit a kollégiumról? Konyha, szobák, fürdőszoba mennyire tiszta? Porta hogy működne, ha esetleg dolgoznék?

Nagyon mellékes, annyira nem fúrja az agyam féltekecskéit, de zuhanyfüggöny van-e? Ha nincs az se zavar, puszta kíváncsiság :)



2023. aug. 4. 15:02
 1/1 anonim válasza:

Üdv! Én most fogok ott lenni. Amit hallottam számomra megfelel. WC, fürdő takarítva van minden reggel. Ez nem azt jelenti hogy tiszta, de jobb mintha magatoknak kellene takarítani, vagy ha hetente takarítanák.


Konyha az az emberektől függ. Vannak akik nagyon koszosak és a konyhát is azzá teszik.


Portán este csöngetni kell mert zárják a kaput. Beengednek gond nélkül csak legyenek irataitok.

2023. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!