Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben különböznek a következő...

Miben különböznek a következő egyetemeken a mérnökinfó szakok levelezőn? Kinek mi a véleménye róluk? Széchenyi István Egyetem Szegedi Tudományegyetem Neumann János Egyetem Dunaújvárosi Egyetem

Figyelt kérdés

E között a 4 egyetem között vacilálok, hogy melyik 3-at jelöljem meg. Mindenképp levelezőre szeretnék menni állami finanszírozásúra és Budapestről járnék be.


A következő szempontok érdekelnének:

- Mennyire nehéz a szak? (Inkább papírt ad, vagy tudást is)

- Milyen emberek járnak oda?

- Milyenek a tanárok?

- Milyen a levelező órarend? Milyen gyakran kell bejárni?

- Mennyire lehet megoldani hetente egy-egy napra a lakhatást.


Előre is köszönöm a válaszokat!

24/F



2020. febr. 11. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Győrbe jártam két félévet. Míg a legtöbb helyen minden hétvégén van óra, itt kb egy tantárgyból 6-8 óra volt csak félévente. Illetve voltak olyan tantárgyak is amik teljesen online voltak megtartva, de a többi is elérhető volt online. Tanárok nagyon jó fejek voltak, nem tartotta meg egyik sem a 135 percet egyhuzamban, hanem voltak szünetek. Ha vonattal járnál, akkor szállást mindenképp kell intézned, mert többször is pénteken 20:45-kor végeztünk és utána már nincs vonat, a honlapon megtudod nézni mennyiért van kollégiumban szállás. Ja és péntek délutánonként, illetve szombat reggeltől estig vannak a levelezős órák. Órarennél nem ugyanaz ismétlődött X hetente, hanem "random" volt, de mindent tudtunk előre. Nekem hiányzott a gyakorlati oktatás, de ennyi óraszámban az elméletet se mindent tudtunk órán beszélni. A korosztály elég vegyes volt, voltak olyanok akik középsuli után egyből jelentkeztek, fiatal felnőttek és felnőttek is.
2020. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!