Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány pszichológia szak...

Pázmány pszichológia szak gólyatábora milyen?

Figyelt kérdés
Megéri elmenni? Lehet barátkozni? Nem szeretek inni, úgyhogy ha azon van a hangsúly akkor lehet kihagyom.

2023. aug. 6. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
kb mint a többi...
2023. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Pszichológusnak készülsz és ennyit sem vagy képes magadtól eldönteni?
2023. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt nem tudom eldönteni, hogy menjek e, hanem tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy milyen programok vannak, van e lehetőség rendesen megismerkedni emberekkel. Abban az esetben gondolnám újra a jelentkezést ha végig arról szólna hogy emberek isznak mert mint említettem arra nekem nincs igényem.
2023. aug. 6. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi gólyatáborról van szó. Ráadásul pszichológia szak. Hidd el, hogy felnőtt emberek fognak körülvenni minden irányból. Ha inni akarsz majd, iszol. Ha nem akarsz, akkor nem iszol. Abban veszel részt, és olyan aktivitással, amiben akarsz. Ez nem amerikai film. Nem leszel kiközösített lűzer, ha nem iszol. Aműgy meg, akik voltak valamilyen egyetemi gt-ben, 96%-ban pozitívan beszélnek róla összességében.
2023. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két évvel ezelőtt voltam Pázmány pszichón gólya, nekem a tábor azóta is az egyik kedvenc egyetemi emlékem! Az ivás része egyáltalán nem volt erőltetve, a szervezők, csoportvezetők nagyon nagyon odafigyeltek arra, hogy senki ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. Az ivós feladatoknál mindig volt lehetőség üdítővel vagy vízzel csinálni őket. Ami a szaktársakat illeti, nálunk egyáltalán nem volt egymás között sem semmiféle gond abból, ha valaki nem ivott, őszintén szólva én nem is nagyon figyeltem meg, hogy most ki iszik vagy ki nem. Viszont igaz, ami igaz, hogy mások bizony inni fognak, akkor is, ha te nem. Úgyhogy az elkerülhetetlen, hogy más ittas emberekkel találkozz. Én néha kifejezetten jól elvagyok részeg emberekkel, akkor is, ha én nem iszom, szívesen elnevetgélek rajtuk meg beszélgetek velük, de akit idegesít, ha sokan be vannak rúgva körülötte, annak lehet, hogy lesznek nehezebb pillanatai.
2023. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5# köszönöm a részletes választ! Végül úgy néz ki csak a pszichós beavató táborba megyek mert a Btk-s azzal együtt már nem férne bele.

Az ha körülöttem isznak nem zavar.

2023. aug. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!