Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ápolóként dolgozik, és...

Aki ápolóként dolgozik, és mellette tanul, mennyire tudja összeegyeztetni a két dolgot?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemen tanulok, egy eü-s szakon, most leszek harmadéves. Nappalin tanulok, a levelező nem feltétlen lenne kivitelezhető, mert egy teljesen más városban lenne.

Mennyire lehetne emellé bevállalni az ápolói állást részmunkaidőben?

54-es bizonyítványom van.

Se kutyám, se macskám, se gyerekem, jelenleg sok a szabadidőm.

Ha jól tudom, havi 7 műszakot kellene mennem, azt valahogy be tudnám iktatni suli mellett, akár hétvégente, vagy éjszakánként?

Gyerekosztályra szeretnék menni.

Akinek van tapasztalata, az tudna nekem erről bővebben mesélni?



2023. aug. 10. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy példát tudok felhozni. Egy barátnőm az orvosi mellett félállásban kórházban dolgozott ápolóként (volt már hozzá végzettsége), csúszás nélkül sikeresen lediplomázott… és sok orvosis dolgozik az egyetem mellett. Szóval egy ETK-s is meg tudja oldani szerintem.
2023. aug. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!