Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki pszichológi...

Van itt olyan, aki pszichológia szakos hallgató (vagy az volt) és ugyanakkor keresztény is? Összeegyeztethető a tananyag a hitetekkel? Vagy ha nem teljesen, mennyire nem?

Figyelt kérdés
Az evolúciós fejlődéstant bizonyára tanítják, csak nem tudom, milyen mértékben. Más konkrét példa nem jutott eszembe, de pont ilyeneket szeretnék olvasni tőletek, ha vannak. Köszönöm, előre is!

2019. máj. 1. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én majd csak most megyek pszichológiára, de gondolom ha a Károlin is van ilyen szak, ami egy keresztény iskola akkor valószínű nem ütközik nagyon az elvekbe.
2019. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem, hol áll szemben egymással az evolúció elmélete és a keresztény hit....

Nálunk többen is vallásosak, és soha, egyikük sem panaszkodott arra, hogy zavarja a tananyag.

(Sőt, olyat is tanultunk, hogy a vallásos emberek általában boldogabbak)

2019. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!