Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen elbukok egy 0...

Ha egyetemen elbukok egy 0 kredites tárgyat annak van következménye?

Figyelt kérdés

Nem tervezek elbukni semmit, csak a félévben szeretnék felvenni egy nyelvi tárgyat BME-n, ami 0 kreditet ér (szeretnék megtanulni még egy nyelvet), és felmerült bennem hogy ilyenkor mi van, van e esetleg valami következménye? Tudom ha újra felveszem az pénz de ha csak tegyük fel nincs meg és úgy döntök nem foglalkozok vele többet.

Mégegyszer mielőtt valaki belémköt, nem akarok elbukni semmit, szeretek nyelvet tanulni.


2023. aug. 15. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem épül rá másik tárgy, szerintem semmi bajod se lesz. Én még az indexes időszakban végeztem, nem teljesítettem ugyanígy egy nyelvi tárgyat (bár arra volt valamennyi kredit), kb a második hónapban beteg lett a tanár és a helyettese akkora paraszt volt, hogy nem bírtam beülni, leadni meg már nem lehetett. A félév végén az került az indexbe, hogy 'A tárgyat később teljesíti".
2023. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel 0 kredites emiatt semmi következménye nincs.
2023. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a tárgy csak a kezdő német, nem is kell tanulnom (mármint teljesen szabvál) és nem is épül rá semmi. Igazából nekem is ez a félelmem min az első válaszolónak, hogy mi van ha aztán nagyon rossz a tanár de valamiért ez csak év közepén tűnik fel vagy valami.
2023. aug. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!