Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor önköltségesen...

Most akkor önköltségesen folytathatom mindenképp?

Figyelt kérdés
1. év után átraktak, viszont közben én felvin jelentkeztem államira még februárban. Felvettek, neptun kód ugyanaz. Az üzenetek viszont az új kódra is ugyanúgy jönnek, ahogy a fizetési kötelezettségről szóló üzenet is. Hagyjam figyelmen kívül, vagy kijátszották ők is a dolgot, s mindenképp fizetősön folytathatom? Bocs, ha esetleg hülye a kérdésem.
2023. aug. 16. 17:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De gondolom csak emiatt nem érdemes önköltségesen maradni. Ha netán emiatt a hátrány miatt ütközne valamelyik tárgy, akkor átkérhetem magam másik tanárhoz, megkérve, hogy emeljék a limitszámot.
2023. aug. 16. 19:13
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó képzésre állítottad a neptunt? Mert én is újrafelvételizten így (BGE) de ott nem engedte a rendszer mert nem azon a képzésen akartam a tárgyat felvenni amin kitöltöttem anno, úgyhogy csak a sima tárgyfelvételi időszakban nyílt nekem is meg. De ha úgy látod próbáld majd meg, veszteni valód nincs, tényleg arra figyelj hogy fent ahol a képzést az újra állítsd.
2023. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Persze. Csodálkozom is, átállítottam az "új képzésre", s ott is látható az Omhv kitöltés. Persze, ez nem jelent semmit, de feketén-fehéren ott van, de pl a hivatalos bejegyzések, mint pl a kollégiumi kérvény, az nincs már ott. Annyi, hogy angol-matek tanárira járok, a kedvezmény csak a BTK képzéseire érvényes, én meg TTK anyakaros vagyok.
2023. aug. 16. 20:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!