SOS Tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

A második félévemet kezdem az egyetemen, a nemrégiben kapott tajékoztató szerint az én szakomon augusztus 22 10:00 órától lehet felvenni a tárgyakat. (Egyébként a felsőbbévesek számára a tárgyfelvétel augusztus 21-től indul.)

Az imént néztem át ezeket a tárgyakat a Neptunban, és láttam, hogy az egyik tárgyra 280 főből (ez a limit!) már 232 hely betelt. Ez a tárgy egy másik tantárgyra épül, szóval a gólyáknak nem vehették fel szerintem (nekik a tárgyfelvétel központilag történik). Ugyanez a helyzet másik két kötelező tárggyal is. Ott 255/0/320 (fő, várakozó, limit) illetve 178/0/300-at mutat.

Mivel én csak 22-től vehetem fel a tárgyakat, ezért szerintem addigra már rég befognak telni. Másik kurzust nem hirdettek meg erre a tantárgyra.

Ilyenkor mi van? Félreértettem valamit?


2023. aug. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy megmondd, melyik suli, még tudna segíteni, aki oda jár...
2023. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
METU
2023. aug. 18. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Írj a tanulmányi osztálynak.
2023. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 Látod, hiába írom le a suli nevét, így sem tud senki segíteni.
2023. aug. 18. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Elozetes targyfelvetel lehet, hogy volt mar, es ott fel lehetett venni.

Vagy nem jo felevet valasztottal ki a neptunban

2023. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó félévet választottam, és nem volt előzetes tárgyfelvétel.
2023. aug. 19. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!