Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen okj-s tanfolyamra...

Milyen okj-s tanfolyamra jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Minden szakma érdekel csak mivel manapság annyi lehetőség van nem egyszerű a döntés főleg h ha azt a szakmát egy életen keresztül fogom csinálni!Ti mit ajánlotok?Tapasztalatokat is írhattok az ajánlat mellé!Köszi
2010. okt. 15. 21:39
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
jelenleg OKJ szakács képzésre járok, levelezős.. levélen kapom az elméleti részt,a gyakorlatot pedig elrendeztem magamnak.. és hogy miért szakács.. szakácsra mindig van kereslet, magyarországon is és külföldön is.. emellett elég jól fizető állás (főleg külföldön) de ez csak 1 a sok közül..
2010. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ruházatieladónak tanulok gyorstalpalón, decemberben pedig kereskedő és boltvezető tanfolyamot kezdek. Azért dellett, mert igen olcsó a tanfolyam (sajnos nekem már nem ingyenes, mert elmúltam 22 éves), és mégis keresett a szakma. Ruhaboltok mindig lesznek, ruhára mindig szükség van. Igaz, hogy az eladók nagyon keveset keresnek, de ez a kevés is több, mint a semmi ezekben a válságos időkben. Később pedig akár saját ruhaboltot is nyithatok... De külföldön is el lehet vele helyezkedni.
2010. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2016. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. szoc. ápoló,

gyógyped. asszisztens

2016. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!