Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemre/főiskolára...

Milyen egyetemre/főiskolára jelentkezzek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Középsuliban erre a szakra járok: Műszaki és informatikai szolgáltatások az elektrotechnikában. Tanulunk programozást, könyvelést, ekonómiát, műszaki rajz, adminisztráció és levelezés, 3 fajta informatikánk van, elektronikát, finomelektronikát és ezekből lesz érettségim is. Nyelvekből jó vagyok, főleg angol. Elég jól rajzolok, jártam rajzsuliba is. Ami nagyon érdekel az a rajzolás, programozás, animációk készítése, grafikával kapsolatos dolgok... tehát együttvéve a grafikus szakma, animációk készítése..stb. Hol van ezekkel kapcsolatos suli Győr közelébe esetleg Szlovákiában. Ja és kell hozzájuk matek érettségi is? Mivel matekban nem vagyok a legjobb :S
2011. okt. 4. 23:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!