Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE kollégiumaiban mi...

Az ELTE kollégiumaiban mi alapján csinálják meg a szobabeosztást?

Figyelt kérdés
Az lehetséges, hogy az egy karon és ugyanazon évfolyamosokat egy szobába teszik, vagy teljesen random?

2023. aug. 19. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem voltam/vagyok ELTE hallgató de voltam kolis biztosági tag. Igen, általában törekednek arra,hogy az azonos szakon lévők egy szobába legyenek. Vagyis nálunk Debrecenben így volt. De nyilván mindig vannak kimaradók így elkerülhetetlen,hogy különböző szakos hallgatók is legyenek 1 szobába.
2023. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szobabeosztas altalaban ugy nez ki (amikor en KUKos voltam ) hogy mikor elso evben felvettek a felsobbevesek ugye visszamehettek a regi szobajukba a maradekra pedig jelentkezni kellett hogy te hoga szeretnel menni tehat nem random osszedobaltak valakivel. Volt egy felulet ahol be kellett jelolni a szobaszamot illetve beleirni ( hogyha van olyan akivel mar osszeismerkedtel vagy szeretnel vele lakni) a masik neptun kodjat .


Lehet ez azota valtozott egyebkent, vagy lehet mas kolikban nem is igy volt , oszinte leszek nem ma volt es visszagondolva nem sok embert ismertem mas kolikbol 😅


Egyebkent az elte probalja ugy megoldani hogy adott szak hallgatoi ugyanoda keruljenek bar nyilvan nem mindig sikerul eleg sokan vannak ( mar ha csak a btk-t nezzuk is rengeteg hallgatorol van szo)

2023. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy kötelező nekem szobát választani a merkur felületen? Mert én nem ismerek senkit, és igazából nekem egyelőre mindegy, hogy melyik szobába osztanak be.
2023. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazabol en javasolnam hogy valassz akkoris ha mas nem valami preferenciad csak van valami alapjan.


Mi mindig probaltuk az also szinteket valasztani just in case ha elromlana a lift pl

2023. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!