Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi szakkal kapcsolatban...

Egyetemi szakkal kapcsolatban lenne kerdesem?

Figyelt kérdés
A kapacitasszam azt mutatja, hogy Debrecenbe az agrarra 200+ fot tudnak felvenni, a gazdasagira 10-et. (Potfelveli) De ha en a gazdasagi karon belul szeretnek menni agrar-es utleti digitalizaciora akkor az nem gazdasagi (hanem mezogazdasag, hiaba van a gazdasagi karon) mert a penzugyi ugyintezos szakmamat se fogadtak el. Tehat akkor jol ertem tobb eselyem van hogy felvegyenek mert ez agrar ami 200+ fos.

#egyetem #Kapacitasszam
2023. aug. 21. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Tehát ha jól értelek az a kérdésed, mivel csak 1 helyre lehet jelentkezni, hogy jelentkezz-e inkább a 200 fős agrárra, mert több esélyed van?


Igen. És mellette meg fizettesd be magad a szüleiddel Coursera Pro-ra, és kezdj el digitális skilleket felszedni, például Google Data analytics certification-t. Jobban jársz ezzel a kombóval, mint a másik szakkal szerintem.

2023. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mar jelentkeztem, az a kerdes hogy azt az agrar szakot az agrar kepzesi terulethez veszi-e amikor kapacitasszamot nez es nem a gazdasagtudomanyhoz (mert amugy azon a karon van) es nem a mezogazdasagi karon
2023. aug. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!