Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemmel kapcsolatos kerdesek?

Egyetemmel kapcsolatos kerdesek?

Figyelt kérdés

Eleg sok kerdesem lenne

1. Ha 2 szigorlatbol csak 1 et es 2 vizsgabol csak 1 et csinaltam meg annak mi a kovetkezmenye?

Amiket nem csinaltam meg azokra nem is mentem el viszont egyszer mindet felvettem

2.Hany kredit kell hogy ne rugjanak ki?

3.Ha van olyan vizsga amit nem csinaltam meg viszont a kovi felevben epul ra a gyakorlat akkor mi a teendo? Ugy ertve kovi felevben megtudom csinalni es utolso felevben potolni a gyakorlatot? Vagy mivel masodik feleves targyrol beszelunk igy csak jovore masodik felevben fogom tudni potolni es igy csuszva egy felevet?


2019. jún. 27. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Akkor a következő évben kell megcsinálni. Plusz ahol az a követelmény, azt nem veheted fe. Ha pl. szigorlat a feltétele a szakirányválasztásnak, akkor az sem fog menni.


2. 2 félévre 36 kredit úgy tudom.De a TVSZ-ben nézz utána.


3. A gyakorlatot nem tudod felvenni. A következő vizsgaidőszkban megcsinálod a vizsgát. Az azt követő félévben pedig felveheted a gyakorlatot.

Hogy fél év mulva, vagy egy év múlva tudod pótolni a vizsgát, az meg attól függ, hogy van-e kereszt. Ha van, nyert ügyed lesz. Ha nincs, akkor meg kell nézni, van-e vizsgakurzus. Ha van, akkor még mindig szerencsésnek mondhatod magad. Ha viszont az sincs, akkor majd egy év múlva. Szóval így szépen lehet csúszkálni...

2019. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!