Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » He kettő, az egyetem által...

He kettő, az egyetem által kiadott dokumentum mást ír egy tárgy előkövetelményeiről, és tegyük fel a neptun nem enged felvenni egy tárgyat mert nincs meg az előkövetelménye, de valahol máshol meg azt írják hogy nem előkövetelménye....?

Figyelt kérdés
.... akkor valahogyan kérelmezhetem hogy felvegyem mert az ő általuk kiadott dokumentum azt írja hogy fel tudom venni? Félreértés ne essék, nem csinálnék ilyet, mert ha valami előkövetelmény azt tényleg kell tudni (legalábbis nálunk), csak baromi idegesítő hogy 3 hely 3 más dolgot állít.
2023. aug. 21. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy tárgy, intézmény?
2023. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a 3 hely ami mást állít? Mi áll a Te szakodra és évfolyamodra vonatkozó mintatantervben?
2023. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2, 99%-ban eltűnnek a kérdezők, mert ciki bevallani, hogy lyukra futottak.
2023. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az általad felfedezett ellentmondásnak az a legvalószínűbb oka, hogy a mintatanterv a közelmúltban (akár többször is) megváltozott. Arról, hogy melyik mintatanterv van érvényben, és hogy rád melyik vonatkozik (mert olyan is elő szokott fordulni, hogy eltérő évfolyamokra eltérő mintatanterv van érvényben), csak a Tanulmányi Osztálytól kaphatsz biztos választ. Írj egy emailt nekik, s biztosan tájékoztatnak.
2023. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!