Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus Pénzügy számvitel...

Corvinus Pénzügy számvitel vagy Pénzügy mester?

Figyelt kérdés

2. éves leszek a gazdmenen a korvón és a jövőben pénzüggyel szeretnék foglalkozni és azon gondolkozok, hogy érdemes lenne-e váltani psz alapszakra vagy végezzem el a gazdment és csináljak egy pénzügy MSc-t utána.


Mindkét esetben 2évet veszítek, az MScnek annyi előnye lenne, hogy azt tudnám angolul tanulni és nem csak egy BScm lenne.



2023. aug. 22. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most leszel második éves, akkor miért veszítenél 2 évet, ha most, vagy félév végén szakot váltanál? Pláne úgy, hogy az alapozó tárgyak többsége azért megegyezik a két szakon, és el tudod fogadtatni a már teljesített krediteket?

A pénzügy mester jobban mutat, de ha már most tudod, hogy pénzüggyel akarsz foglalkozni, én lehet, megpróbálnék szakot váltani. Szerintem max 1 félév csúszással abszolválható lenne a PSZ alapszak.

2023. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem valtanek, ha ez az alapkepzesen csuszassal jarna. Attol, hogy gazdmenen tanulsz a penzugyes allasoktol nem fogsz elesni. Vegyel fel szabadon valaszhatok terhere psz-es targyakat, amik nincsenek a gazdmenes tantervben.
2023. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzügy mester egyértelműen.
2023. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1es: Nyilván csak akkor veszítenék 2 évet ha újra felvételiznék és nem tudnék beszámítani tárgyakat, nem tudom milyen az átjárás ezeken a szakokon
2023. aug. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!