Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE kollégiumi jelentkezés?

PTE kollégiumi jelentkezés?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek. Felvettek a PTE-re, jelentkeztem is kollégiumban, viszont még mindig semmi hír, hogy felvettek-e vagy nem. Tegnap egy ilyen üzenetem jött neptunba, ezenkívül nem kaptam semmit a kollégiumi jelentkezéssel kapcsolatban. Ez mit jelenthet? Van olyan aki már jelentkezett és kapott valami hírt? Nagyon kétségbe vagyok esve, mert mindjárt kezdődik az egyetem és konkrétan nincs hol laknom, pedig vonattal is minimum 4 óra az odajutás.


"Tisztelt Hallgató!


Értesítjük, hogy az Ön által '2023. 08. 21.' dátummal leadott, 'Szociális helyzetfelmérő adatlap' kérvény (azonosító: 'SZOC_HF23241/178') státusza 'Elfogadva' lett.


A döntés indoka: A bizottság a hallgató szociális helyzetfelmérő adatlapját és a mellékelt igazolásokat megvizsgálta, amelyek alapján megállapította, hogy a hallgató 16 szociális pontszámot ért el és 5 %-os kategóriába tartozik.."



2023. aug. 25. 08:58
 1/2 az agy ***** válasza:
Oda kell menni, elfoglalni egy qgyat és pont.
2023. szept. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok odamenni és elfoglani az ágyat, mivel nem kaptam felvételi határozatot. Kérlek legközelebb olvasd el a kérdést, mielőtt hülyeséget válaszolsz.
2023. szept. 4. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!