Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan jegyezzem meg az...

Hogyan jegyezzem meg az anyagot órán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most egy új fejezet vár rám, hisz elkezdem a gimit. Azonban változtatni szeretnék a tanulási szokásaimon, mivelhogy eddig otthon tanultam/magoltam .. Képtelen voltam egy órán 10 percnél tovább figyelni. Próbáltam jegyzetelni, de ha egyszer elvesztettem a fonalat (tanár túl gyors volt stb) onnantól már szinte semmit sem ért az egész.

Ez itt egy új fejezet, és új tanulási módszereket (szeretnék)bevezetni. De most nem lesz annyi időm tanulni itthon, mert elkezdek kisebb munkákat vállalni, illetve a háziállataimmal is szeretnék foglalkozni. kb 4 órát "tanultam", mert ott is gyakran elkalandoztam, vagy nem tudtam értelmezni. (Ettől függetlenül 5,00. voltam, és ezt nem felvágákként mondom)

Tudnátok tippeket adni hogy hogyan tanuljam meg szinte az egész anyagot az órákon? Nagybátyjám otthon csak átolvassa az anyagot és meg van neki a 4-5.😶

Köszönöm, hogy elolvastad❤️



2023. aug. 30. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdetben azt kellene tudnod, hogy az itt említett 3 típus közül melyik dominál nálad avagy ezek kombói.


[link]


Majd a számodra megfelelő módon indulj tovább és informálódj.

2023. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug válasza:
Domján László agykontroll technikái. Ha érdekel, írj rám.
2023. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!