Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tagozatváltási kérelem SZTE...

Tagozatváltási kérelem SZTE JGYPK?

Figyelt kérdés
Most vettek fel az egyetemre a pótfelvételi eljárás keretében. Szeretnék nappaliról levelezőre átjelentkezni. A Szegedi Tudományegyetem tanulmányi osztályán azt mondták, hogy ezt modulón keresztül tudom megtenni. Viszont én nem találok erre vonatkozóan egy kérelmet sem. Valaki tudja milyen néven találom meg?
2023. aug. 30. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Átsorolás néven kerestem még, de nem adott ki találatot.
2023. aug. 30. 17:02
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz rákeresni a hivatalos tájékoztatóra ahol szerepel minden infó ugye?


[link]

2023. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Ezt az oldalt már számtalanszor átolvastam, de szó sincs róla, hogyan adhatnék be kérelmet tagozatváltásra modulón keresztül.
2023. aug. 30. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Az átsorolás nem azonos a tagozatváltással! Csak mondom.
2023. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Vágod, hogy az nem az a kar?
2023. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Lépj be a Modulo felületére. Ott a Beadásnál a Karközi beadási helyen találsz olyat, hogy Tanulmányi Bizottsági Kérvény. És ott a Tagozatváltást kell választanod, majd az Indoklás részben kifejteni, hogy nappaliról szeretnél átmenni levelezőre.

Remélem tudtam segíteni! :)

2023. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudtál segíteni. Megtaláltam :) Nagyon szépen köszönöm!!!
2023. szept. 1. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom az indoklás rész alatt lehetőség van 4db mellékletet csatolni. Ide valamit kötelezően kell feltölteni vagy vajon mit kérhetnek?
2023. szept. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!