Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon hol találom meg egy...

Neptunon hol találom meg egy hivatalos határozat számát?

Figyelt kérdés

Felülbírálási kérelmet szeretnék leadni, és a Kérelem adatainál van egy olyan, hogy határozat száma. Viszont én ha bemegyek a Tanulmányok -> Hivatalos bejegyzések menüpontra, kiválasztom az adott határozatot és megnyitom, sehol az égvilágon nem találok semmilyen számot. Van egy ilyen a dokumentumban, hogy Iktatószám, de Neptunról nézve és letöltve pdf-ben sem látok mögötte egy darab számot sem.

Egyetlen számkombináció ami megjelenik, ha Neptunon "kinyitom" a határozatot, azaz rámegyek a Részletekre, és akkor a felnyíló ablakban írja a határozat nevét, és előtte egy négyjegyű számkombináció. Ez volna az? (Ha igen, jól eldugták...) Ha nem, akkor az iktatószám kéne legyen? Az a rész akkor meg miért üres nekem?


Írtam pár napja TO-nak, de nem válaszoltak, és kedden legkésőbb be kell adnom a felülbírálási kérelmet, mert hanem kifutok a 15 napos leadási határidőből.



#egyetem #Neptun #tanulmányi osztály #BGE #felülbírálási kérelem #hivatalos határozat
2023. aug. 25. 09:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!