Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőévesként el kell menni...

Elsőévesként el kell menni egyetemi évnyitóra?

Figyelt kérdés

Jövőhét hétfőn lenne az évnyitó 10 órától. Viszont nem azon a képzési helyen, ahova járni fogok, hanem ahol az egyetem központja van (kocsival kb. 35 perc az odaút, busszal még több idő). Plusz a Neptunban felvettem az első félévben ajánlott óráimat, és hétfőn 10-től már órám lenne, de akkor lesz a tanévnyitó is. Persze ekkor valószínűleg még nem fogunk tanulni (bár ki tudja).

Szóval lehet bármi bajom abból, ha nem megyek el? Lesz ott bármi érdekes infó, a szokásos beszédeken, verseken, himnuszon stb. kívül?



2023. aug. 30. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar harom egyetemi evnyitot hagytam ki, es soha semmirol nem maradtam le.
2023. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nálunk csak az első éveseknek volt ilyen, és nem évnyitónak hívták, hanem dékáni köszöntőnek. Himnusz tényleg volt, meg a dékáni beszéd - arról, hogy milyen fantasztikus ez az egyetem, milyen megtisztelő, hogy a hallgatói lehetünk, mindenkinek sikereket kíván, stb. - és ennyi.

A tényleges infokat a TO-n, meg pár normálisabb/ráérősebb tanártól lehetett megtudni.

2023. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok elmenni rá (szintén elsősként). Egyetemista ismerősöket kérdeztem, szerintük semmivel sem izgalmasabb vagy hasznosabb, mint a középiskolai évnyitók voltak. Infók inkább az orientációs napon és az első héten fognak elvileg elhangzani.
2023. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges végighallgatni az egyetem saját marketingszövegét amit elböfögnek az évnyitón
2023. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!