Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségire...

Emelt történelem érettségire egyedül is fel lehet készülni?

Figyelt kérdés

A cél legalább 80 százalék lenne szóval minél jobban szeretnék teljesíteni.

Faktra természetesen fogok járni,viszont magyarból is emeltezek amire még felkészítőre is fogok járni plusz mellette szakképzésben tanulok,így nem hiszem hogy beleférne még egy felkészítő az időmbe.

Az oktatási hivatal honlapja szerint kiadott sémák alapján készülnék fel,plusz B.Mátyus Gyöngyi,Bori István féle emeltes könyvéből tnulok.

Háttérismeretem úgy gondolom van bőven a közép érettségit ebben az évben tettem le 82 százalékos eredménnyel.

Plusz úgy gondolom hogy az esszék miatt szeretnék majd tanárt fogadni az utolsó 1-2 hónapra.

Akinek esetleg van bármi tippje a felkészüléshez,vagy hogy milyen könyveket érdemes még beszerezni az írja le nyugodtan.

Illetve még annyi kérdésem lenne,hogy az emelt töri érettségi ugye nem változik jövőre,vagy van erről valakinek infója esetleg?

Előre is köszi a válaszokat

18l



2023. szept. 13. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valtozik az emelt erettsegi kovetelmeny jovore, az oktatasi hivatal oldalan megtalalod mar a kozep es emelt kovetelmenyeket.

Feltudsz egyedul keszulni, nagyon sok segitseg van interneten is, youtubeon pl.

sok sikert, menni fog

2023. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lofefi ***** válasza:
17%
Őszinte véleményt fogok formálni: aki akkora büdös gyökér, hogy csak felkészitő tanárral képes egy vacak emelt szintű érettségit letenni, az ne tegye.
2023. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Te ne mondj véleményt, közelébe sem jártál egy emelt érettséginek.
2023. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jog lenne a cél?

Szerintem fel tudsz készülni bőven a leírtak alapján

A fakt elég lesz

2023. szept. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es kérdésére válaszolva igen,a jog a cél,Károli vagy Szeged
2023. szept. 14. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, hát oda szerintem bőven elég. Szegedre lehet nem is lenne muszáj az emelt
2023. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a két egyetem a cél, szerintem 60% is elég pl a Károlira, meg egy emelt csak az elvárás, de nyilván minél több, annál jobb:)
2023. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!