Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zanza tv-t fel lehet használni...

Zanza tv-t fel lehet használni forrásként a szakdolgozathoz ?

Figyelt kérdés
Találtam egy tök jó videót, ha belinkelem és megjelölöm forrásnak, ezt elfogadják ? (zanza tv ) Illetve gondolom youtubeot nem lehet használni?

2023. szept. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
A Zanzát nem tudom, viszont youtube-ot én használtam. (Szöveget kellett fordítani és elemezni, és maga a szerző adott benne interjút.)
2023. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül hogy "tök jó", konkrétan mit, miért, mihez akarsz felhasználni belőle?


A Zanza TV nem tudományos igényű szakirodalom, nem fogsz ott olyan mélységű információt találni, ami egy szakdolgozati kutatáshoz elvárható. Abba gondolj bele, hogy majd hozzáértő egyetemi oktató fogja bírálni a szakdolgozatod, tehát semmi szükség középiskolás gyorstalpalóval gyarapítani a szószámot, komolytalan ötlet...

2023. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a Zanza jó-e, azt nem tudom. De yt-ot minden gond nélkül lehet forrásnak használni (mondjuk egy konferencián elhangzott előadásra hivatkozva) az url cím, időben, hogy hol található tól-ig, és a felhasználás időpontjának (Dátum, óra, perc, amikor lehivatkozod) megadásával.
2023. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!