Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes-e beruházni diktafonra...

Érdemes-e beruházni diktafonra, van-e jelentős különbség a hangminőségben telefonhoz képest?

Figyelt kérdés

Tartós betegség miatt ebben a félévben nem veszek részt az órákon, de utálok más jegyzetéből tanulni, ezért valamennyi tanárommal megbeszéltem, hogy felveszi egy csoporttársam az órákat.

Első alkalommal telefonnal oldotta meg, hallható, de zajos, sokkal jobban érthető fülessel, mint a gép vagy a teló hangszórójából.

Érdemes vennem egy diktafont (azok azért rendelkeznek zajszűréssel)? Vagy nem lenne akkora a különbség, ami miat megérné a beruházást? Azért 30e körül már vannak normálisak, de ha nem számíthatók jobb felvételre, nem sok értelmét látom.


2023. szept. 23. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
miatt és számíthatok, bocs, buszon nem egyszerű hiba nélkül pötyögni :)
2023. szept. 23. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Én abszolút meg voltam elégedve a telefonos felvételekkel, mondjuk órán mindig elöl ültem, és fülessel hallgattam vissza. Nem tudom, mennyiben nyújt többet egy erre való diktafon, nem biztos hogy megéri szerintem.
2023. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van két diktafonom is, de a fiókban pihennek. A telefon jobb.
2023. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, úgy tűnik, ez gyorsan eldőlt :)

Köszönöm!

2023. szept. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!