Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kozmetikus szakmát tanulom...

A kozmetikus szakmát tanulom és érdekel még mellette a természetgyógyászat, kineziológia és a mozgásterápia, gerinctréning... Szerintetek melyikkel lenne érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az a kérdés, hogy melyiket milyen előképzettséggel (vagy inkább anélkül) tudnád elvégezni.
2023. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Mozgásterápia, gerinctréning gyógypedagógus, ill. gyógytornász képzettség nélkül komolytalan.

Én személy szerint kineziológushoz sem mennék, kamu az egész. Persze sokan hisznek benne, de én nem szeretem becsapni az embereket.

Természetgyógyászat alatt mégis mit értünk? Ha komoly a dolog, annak is orvostudományi egyetem az alapja. Pl. barátnőm elvitte a fiát természetgyógyászhoz, mert állandóan fájt a hasa, és ő volt az egyetlen, aki azt mondta, hogy ételintolerancia vizsgálatot kell csinálni. És bejött. De nem kézrátétellel meg gyógynövényekkel meg nem tudom én mikkel gyógyított. Olyanhoz én sem mennék, az is kamu.

2023. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Részemről csak orvos-természetgyógyászhoz és (diplomás) gyógytornászhoz mennék. A kinezológia meg kamu.
2023. szept. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, csak a kineziológiával kapcsolatban (One Brain) szolgálhatok válasszal. Ha komolyan szeretnéd csinálni, és emberekkel is dolgoznál, nem csak a családodnak vagy a barátaidnak segítenél, akkor semmiképpen se az állami vizsgához szükséges 3 tanfolyamot végezd el, hanem az összest, és legyél konzultáns facilitátor. Akkor megtanulsz mindent, ami szükséges ehhez a hivatáshoz. (És persze utána már senki sem fogja azt hinni rólad, hogy "kamu", mert valóban sokat tudsz majd segíteni. Sokan nem így tesznek...)

Amúgy a One Brain nagyon hatékony, mégis gyengéd és csodaszép változásokban tud segíteni, mindenképpen ajánlom :)

Sok sikert a döntéshez, és sok örömet kívánok Neked az életedben!!!

2023. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!