Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi tanusítványt...

Az érettségi tanusítványt később beszámítják a bizonyítványba?

Figyelt kérdés
Ha az 5 tantárgyból csak 3-ból szereztem meg az átmenőt, akkor az a 3 megmarad és beszámítódik amikor sikerül a többi, vagy mindenből újra kell érettségizzek?

2023. szept. 29. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ezt most egyaltalan nem ertem. Nekem 1 tanusitvanyom van, mivel kovetkezo evbe erettsegiztem belole de kulon lapon kaptam meg nem pedig ujra csinaltak az egesz erettsegi kiskonyvem. Ha tovabbtanulsz mindkettot kerik majd kulon ha van
2023. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha jól értem a kérdező elment érettségizni, de nem sikerült 2 tárgya. Emiatt nem kapott bizonyítványt még. És szeretné tudni, hogy ami sikerült megmarad-e vagy mind az 5 tárgyból újra kell-e mennie.


Ami megvan az meg is marad. Neked már csak a maradék kettőt kell letenni, azt senki nem veheti el tőled. Ha az megvan, megkapod a bizonyítványt.

2023. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 es értette jól. Köszönöm a választ. Azért nem volt tiszta, mert ugye jövőtől más rendszer lesz és akkor nem értettem hogy mi van.
2023. szept. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!