Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mar rendelkezem erettsegi...

Ha mar rendelkezem erettsegi bizonyitvannyal, de iden ket targybol jelentkeztem erettsegire es az egyikre nem megyek be akkor is kapok tanusitvanyt?

Figyelt kérdés
Tortenelemre is angolra jelentkeztem kozepszinten, viszont tulertekeltem magam 8 oras munka mellett, igy angolbol szobelire egyaltalan nem boldogulok egyedul, ugy gondoltam nem megyek be, angolbol meg nincs erettsegi bizonyitvanyos jegyem csak nemetbol, ha esetleg szobelire nem megyek be kapok egy elegtelent vagx hogy mukodik,?
2023. máj. 4. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Azóta már gondolom kiderült számodra is, de ha nem jelensz meg a szóbelin, akkor érvénytelen az egész, nem kapsz tanúsítványt róla.
2023. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerencsere tulaggodtam, jol sikerultek :)
2023. júl. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!