Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a Turnitinhez...

Hogyan tudnék a Turnitinhez hozzáférést szerezni?

Figyelt kérdés
A szakdolgozatomhoz kell csatolni hogy nincs benne plágium, és a mesterséges intelligencia sem segített. Persze ebben nem segít az egyetem, oldjam meg magamnak.

2023. szept. 30. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát most valamit használtál hivatkozás nélkül, hogy legyen benne plágium, vagy nem? Ez nem ilyen bonyolult kérdés.
2023. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Amióta az AI detector is megjelent náluk,nagyon megugrott az ára. Egy hónap 200 EUR.


De kereshetsz is szolgáltatót aki ezzel foglalkozik, hogy elküldöd neki a pdf file-t ők pedig visszaküldik a turnitin reportot. Általában párezer forint.


Ha érdekelnek részletek, írj.

2023. okt. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod magadról hogy nem plagizáltál, akkor nincs is ezen mit megoldani, ne aggódj. Te mint szerző nyilatkozol, hogy nem plagizáltál, ennyi. Ehhez nem kell se az egyetem, se más segítsége, mert csak úgy véletlenül nem is kerül plágium egy dolgozatba. A te felelősséged, hogy a hivatkozások rendben legyenek, a te felelősséged, hogy nyugodt szívvel kijelented, a saját munkád, és nem valaki vagy valami más írta helyetted.
2023. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem plagizáltam de a véletlent szeretném elkerülni. Plussz az egyetemnek ha jól tudom, egy Turnitinos tanúsítvány kell.
2023. okt. 1. 10:54
 5/10 anonim ***** válasza:

"ha jól tudom"


Honnan tudod, hol van ez leírva?

2023. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olvastam a honlapukon.
2023. okt. 1. 11:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Link?
2023. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés, tudna-e valaki segíteni a fentiekben?
2023. okt. 1. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem hol olvastad ezt pontosan, hogy lássuk, egyáltalán vonatkozik-e rád.
2023. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A második válaszoló egy csaló, vigyázzatok vele! Fordítóprogramon írt törtmagyar üzenetben próbált pénzt kicsalni tőlem! A neve Kirie Nhagda és ha paypal linket küld ne nyissátok meg!!! Vagy ha az alábbi emailt: emiliassist@outlook.com


Vigyázzatok vele!!!

2023. okt. 5. 09:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!